Kde bolo, tam bolo...

on .

rozp les 1Marhanský les niekto začaroval a žiaci 1. stupňa, pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, museli objaviť jeho začarované rozprávkové bytosti. Boli nimi naše pani učiteľky, ktoré sa premenili na Pipi Dlhú Pančuchu, Bystrozrakého, Ježibabu, Popolušku, starenku z rozprávky Soľ nad zlato, Marienku z rozprávky O perníkovej chalúpke a Valibuka. Žiaci postupne prichádzali na jednotlivé stanovištia, kde museli splniť rôzne úlohy. Ochutnávali elixír, rôzne druhy jedál, bežali vo vysokých čižmách, prečerpávali studňu, prenášali polená v náročnom lesnom teréne, pomáhali Marienke nájsť Janíčkove stratené veci aj Popoluške triediť šošovicu od fazule ... Zvládli to naozaj perfektne, za čo dostali darček a sladkú odmenu. Marhanský les sa vďaka našim šikovným žiakom zbavil čarov a my budeme mať na tento deň len tie najkrajšie spomienky. Zo srdca ďakujeme pani Horákovej – našej pani vychovávateľke, za tento nápad a aktívnu účasť pri príprave zaujímavého dňa pre deti, tiež Gabriele Havirovej a všetkým našim pedagogičkám, ktoré s radosťou a nadšením využili svoje herecké schopnosti a urobili tak našim deťom sviatočný deň krajším…

Mgr. Renáta Vašková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla