Náš „deň“: Medzinárodný deň detí 2015

on .

deti

Chcete vedieť, čo všetko sme zažili?

  • Hasiči z Hasičského a záchranného zboru v Giraltovciach nám predviedli
    svoje autá a v nich ukrytú techniku, ktorú používajú pri svojej náročnej práci.
  • Kynológovia z bardejovského Kynologického klubu nám zas ukázali, čo
    všetko dokáže psík po dobrom výcviku,
  • Hostia zo Strednej odbornej školy lesníckej v Prešove nám predstavili prácu sokoliarov, trubačov, vábenie zveri...
  • „Naša kaderníčka" Julka Gdovinová predviedla svoju šikovnosť na hlávkach dobrovoľníčok a dobrovoľníkov: strihala, žehlila, kulmovala... Pekné účesy vytvárali aj jej učenlivé žiačky, ktoré k nej chodia na kadernícky krúžok...
  • Simona Koncová, Katarína Sokolová a Nikoleta Lazorčáková, budúce kozmetičky – vizážistky zo Súkromnej strednej odbornej školy na Hviezdoslavovej 11 v Bardejove nás zabavili zmenou vizáže niektorých odvážlivcov, maľovanie na telo a zábavné tetovanie.
  • A pre všetkých naše kuchárky uvarili výborný guláš, na ktorom sme si s radosťou pochutnali. Mňam...:) Nezabudli ani na osviežujúci čaj, ktorý sme mohli popíjať už od rána, aby nás v príjemne teplom počasí netrápil smäd.

Zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla