Plavecký výcvik

on .

plavecNaši žiaci tretiaci a štvrtáci absolvovali v dňoch 28. 4. – 5. 5. 2023 základný plavecký výcvik v plaveckom bazéne Základnej školy v Raslaviciach. Sme radi, že rodičia podporili túto aktivitu, pretože o pozitívnych vplyvoch plávania na zdravie človeka všetci dobre vieme. Skúsený tréner Mgr. Adamčík sa snažil vybudovať pocit bezpečia a istoty vo vodnom prostredí a aj vďaka tomu deti získali pozitívny vzťah k vode. Žiaci trénovali s didaktickými pomôckami, ktoré im pomohli nadobudnúť základné plavecké zručnosti. Všetci boli usilovní. A tak v závere výcviku dokázali preplávať dĺžku bazéna aj úplní začiatočníci. Za ich pozitívny prístup, snahu i získanú zručnosť si zaslúžili „Mokrý diplom“ a pochvalu trénera.

Mgr.Gabriela Havirová

zábery z výcviku

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla