Hodina deťom

on .

hodinalogoVo štvrtok 21. marca 2024 zaplavili ulice Slovenska žlté pokladničky v rámci zbierky Hodina deťom. Je to zbierka pre jednorodičovské rodiny, ktoré sa ocitli v núdzi a potrebujú našu pomoc. Teší nás, že aj naša škola sa zapojila a mohli sme tak trošku pomôcť. Naše žiačky deviateho ročníka Simonka Vargová a Danielka Kaščáková v triedach a v uliciach našej obce vyzbierali do pokladníčky 124 € . Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli a pomohli tak rozmeniť veľké starosti na drobné.

zberacky

Mgr. Emília Michalovová

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla