Štvrtí na okresnom kolo v stolnom tenise

on .

raketyV piatok 5. apríla 2024 nás reprezentovali naši chlapci Andreas Hvišč, Tobias Hvišč a Daniel Pavlus na okresnom kole v stolnom tenise v Bardejove. Išlo o súťaž družstiev (nie jednotlivcov). Súťaž prebiehala v dvoch skupinách, v každej boli 4 školy. Našimi súpermi boli ZŠ Komenského, ZŠ Wolkerova a ZŠ v Kurime. Hralo sa systémom každý s každým. Víťaz skupiny hral o celkové 1. miesto a druhý v skupine hral o celkové 3. miesto. V skupine nás dokázali poraziť iba majstri okresu zo ZŠ Komenského v pomere 4 : 1. ZŠ Kurima a ZŠ Wolkerova sme presvedčivo porazili v pomere 4 : 0. Z druhého miesta v skupine sme postúpili do boja o celkové 3. miesto. Našimi súpermi boli žiaci zo ZŠ Pod papierňou. Zviedli sme s nimi až neuveriteľne vyrovnaný zápas, v ktorom rozhodovali doslova detaily a kúsoček športového šťastia. Prehrali sme tesne 3 : 4. Získali sme tak „zemiakové medaily“. Chlapcom nemáme čo vyčítať, vydali zo seba maximum, za čo im ďakujeme. Príjemným pocitom je aj fakt, že z dedinských škôl sme v tomto športe najlepší.

PaedDr. Gabriel Billý

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla