Okresné kolo súťaže Chemická olympiáda

on .

chemikTeória, vzorce, rovnice, výpočty, ale aj chemikálie: oxidy, kyseliny, hydroxidy, laboratórne pomôcky či práca v laboratóriu... To všetko čakalo na účastníkov okresného kola súťaže Chemická olympiáda, ktoré sa konalo 30. marca 2023 na ZŠ Pod Vinbargom v Bardejove. Našu školu reprezentoval žiak 9. A Filip Moravec.

Chémiu ho vyučuje p. uč. Ing. Monika Vojteková a učivo, ktoré je potrebné na súťaži vedieť navyše, s ním dotrénovala p. uč. Mgr. Alena Moravcová. V konkurencii svojich rovesníkov obsadil Filip skvelé 2. MIESTO! Znamená to tiež postup na krajské kolo. Filipovi srdečne gratulujeme, ďakujeme za perfektnú reprezentáciu školy a prajeme veľa šťastia na krajskom kole.

Mgr. Ivana Bobáková

 

diplom

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla