Adventné tvorivé dielne

on .

YA Wreath NovemberVyrábate si doma adventné venčeky sami alebo kupujete hotové? Aby sa nezabudlo na to, ako si ich môžeme sami uviť alebo inak vyrobiť zo živých vetvičiek stálezelených kríkov a stromov, povedali sme si, že naučíme všetkých, ktorí budú mať na to chuť, rôzne techniky výroby a ozdobovania adventných vencov... A tak sme na portáli Edupage spustili hlasovanie, aby sme zistili záujem. A keďže nadšencov bolo medzi žiakmi dosť, rozdelili sme si to na dve popoludnia: štvrtok 30. 11. a v piatok 1. 12. 2023.

P. učiteľka Kirnerová nám darovala „čečinu“, pán školník Kaščák pomohol s jej prípravou a dopravou... A potom sa už žiaci a pani učiteľky Moravcová, Antolíková, Havirová a Vojteková mohli pustiť do tvorenia... Nechýbali príjemné vianočné melódie, tiež čajík i niečo sladké na zahryznutie. Veď si pozrite fotogalériu... o tú sa zas postarala najmä p. uč. Dunčáková. Všetkým ďakujeme. Vytvorené adventné venčeky potom zdobili naše triedy, kancelárie i domovy. Boli krásne...

Ing. Monika Vojteková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla