Svetový deň mlieka 2023

on .

mleekoV stredu 27. septembra 2023 sme si pripomenuli Svetový deň mlieka v školách. Cieľom tohto dňa je upozorniť na to, že deti mlieko k správnemu vývinu potrebujú. Zároveň je dôležité poukázať aj na pozitíva distribúcie mlieka a mliečnych výrobkov medzi školákov.
V našej škole sme pri tejto príležitosti nezostali iba pri slovách a počas veľkej prestávky sme pozvali našich žiakov na ochutnávku mlieka. Záujem bol veľký, vypilo sa takmer 17 litrov mlieka. Okrem toho každý žiak dostal balenie tvarohu, cottage a biely jogurt. Vďaka patrí našej školskej jedálni, že nám všetky spomínané výrobky zabezpečila, tiež za to, že často radí do jedálnička mliečne výrobky a tým prispieva k skvalitneniu zdravej výživy u žiakov.

Mgr. Emília Michalovová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla