A ako bolo na vianočnej besiedke tried ŠP. I. a ŠP. II.?

on .

stromcokSPObe triedy si besiedku naplánovali spoločne. Na 19. december 2018. Nádherná vianočná výzdoba, slávnostné prestieranie, deťmi vlastnoručne upečené medovníčky aj rôzne vianočné pečivo. Dokonca s vlastnoručne nalúpanými vlašskými orechmi. Spočiatku nebolo veľa hostí, báli sme sa, že deti budú vystupovať so svojím programom len pred štyrmi hosťami. Ale pozvaní nesklamali, postupne sa hľadisko začalo zapĺňať, prišli mnohí rodičia i starí rodičia. Síce nie úplne všetci, ale chýbali len máloktorí.

Program sa páčil: vinše, piesne, básne i vianočné zamyslenia... Biele oblečenie detí ozdobené farebnými vianočnými girlandami. Pristalo to deťom i Vianociam... Dokonca sme objavili nové talenty. Tešíme sa na ich rozvíjanie.
V neformálnej atmosfére sme sa tiež mohli porozprávať s rodičmi aj starými rodičmi. Bolo to príjemné, podnetné dopoludnie.
Uvedomili sme si, že nacvičiť taký program aj pripraviť všetko ostatné určite nebolo ľahké. Ani pre deti, ani pre ich pani učiteľky a pedagogické asistentky. Patrí im všetkým veľká vďaka.

zábery z besiedky

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla