Voľby zástupcov rodičov do Rady školy pri ZŠ v Marhani

on .

voteVážení rodičia, milí kolegovia,

všetkým, ktorí ste sa 26. 10. 2022 aktívne zúčastnili na zasadnutí rodičovského združenia,veľmi pekne ďakujeme. Vážime si tiež ústretovosť a ochotu Vás, rodičia a zákonní zástupcovia, kandidovať vo voľbách do Rady školy pri ZŠ v Marhani. Uvedomujeme si, že je to práca navyše a v dnešnej uponáhľanej dobe je voľný čas pre každého vzácny. Preto Vám, ktorým nechýba odvaha a najmä ochota pomôcť, ĎAKUJEME.

Vo voľbách bolo potrebné zvoliť 4 zástupcov rodičov do RŠ, a tak z desiatich kandidátov sa stanú členmi RŠ tí, ktorí dnes získali najviac hlasov.

Zástupcami rodičov v Rade školy pri Základnej škole v Marhani sa stanú títo kandidáti:

Baňasová Zuzana
Ing. Kertysová Anna
Mgr. Eliašová Jana
Mgr. Holub Ján

Všetkým kandidátom ešte raz ďakujeme a všetkým zvoleným členom zo srdca blahoželáme. Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu pre dobro školy, žiakov, rodičov i zamestnancov.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla