Naši pedagógovia sa ponorili do sveta umelej inteligencie

on .

aiV stredu 31. januára 2024 sme mali možnosť absolvovať ďalšie aktualizačné školenie. Tentoraz sme sa venovali veľmi aktuálnej a zaujímavej téme - Umelá Inteligencia a práca s chatom GPT. Čo je to AI? Ako môžeme využiť moderné technológie AI v našej vyučovacej praxi? Tieto otázky nás fascinovali a spolu sme objavovali nové možnosti, ktoré nám AI ponúka. Zaujímalo nás, ako môžeme AI využiť na podporu vzdelávania a ako môžeme implementovať túto technológiu do našich hodín.

Špeciálny dôraz sme venovali práci s chatom GPT, technológii vyvinutej spoločnosťou OpenAI. Učitelia mali možnosť interaktívne sa zoznámiť s touto platformou a spoznať jej potenciál. Chat GPT nám otvára nové možnosti v komunikácii a tvorbe obsahu. Veríme, že nové vedomosti nám pomôžu lepšie pripraviť našich žiakov na svet plný technologických výziev a možností. Tešíme sa na ďalšie inovatívne školenia, z ktorých poznatky budeme môcť využiť v prospech našej školskej komunity!

Mgr. Gabriela Havirová

IMG 0719

IMG 0721

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla