SZUŠ - zápis do nového školského roka 2014/2015

on .

hlavicka 01  Súkromná základná umelecká škola, Pod Vinbargom 1, 085 01 Bardejov,pobočka: MARHAŇ (Základná škola) sa teší na príchod nových žiakov na zápis do nového školského roka 2014/2015 (v dňoch od 26. 5. 2014 do 28. 6. 2014 u p. uč. Mgr. Mihokovej)

Tešíme sa na všetkých nových žiakov, ktorí si zvolili štúdium na našej „zuš-ke", či už v hudobnom alebo výtvarnom odbore. Máme za sebou tri roky úspešnej práce. Vystúpenia, koncerty, výstavy... Mali ste a naďalej budete mať možnosť vidieť našich žiakov a našich učiteľov na rôznych vystúpeniach v škole, obci, na podujatiach organizovaných mestom Bardejov a na súťažiach. Žiaci pracujú pod vedením kvalifikovaných učiteľov, v príjemnej atmosfére.
V hudobnom odbore vyučujeme zborový spev a hru na týchto hudobných nástrojoch: klavír, gitara a husle.

Vo výtvarnom odbore žiaci kreslia, maľujú, modelujú,
venujú sa dekoratívnym činnostiam, výrobe keramiky a počítačovej grafike.
ŠKOLNÉ: hudobný odbor: mesačne – 5 €
výtvarný odbor: mesačne – 2 €

Podrobnejšie informácie: p. uč. Mgr. Mihoková – 0908 333 908
Prihlášku si môžete vyzdvihnúť u p. uč. Mihokovej.

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla