Biela pastelka

on .

biela pastelka Dňa 24. septembra 2014 sa konal 13. ročník celonárodnej verejnej zbierky Biela pastelka na podporu nevidiacich a slabozrakých spoluobčanov. Do tejto zbierky bola zapojená aj naša škola. V tento deň žiačky Timea Fereková a Radka Dzurišinová zbierali peňažné príspevky v triedach našej školy a v uliciach obce. Každý darca bol odmenený odznakom v tvare bielej pastelky. Vyzbieraná suma 117,41 eur bude použitá na kúpu špeciálnych programov pre zrakovo postihnutých.

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla