Zápis žiakov do 1. ročníka v šk. roku 2016/2017

on .

zapis2016
5. apríla 2016 v popoludňajších hodinách sa v priestoroch našej školy uskutočnil zápis predškolákov do 1. ročníka v školskom roku 2016/2017. Pani riaditeľka všetkých privítala a potom sa už 15 členov divadelného krúžku predstavilo v dvoch zmodernizovaných rozprávkach „O medovníkovom domčeku" a „Snehulienka".

Po nádherne spracovaných dialógoch a veľmi dobrom hereckom výkone našich mladých divadelníkov sa všetci prítomní zúčastnili prezentácie o priestoroch školy, školských akciách a živote v škole v 4. A triede. Rodičia sa potom s dvomi učiteľkami premiestnili do 3. A triedy, aby vypísali potrebné dokumenty, dostali zoznam školských potrieb pre budúceho prváčika a ponúkli sa malým občerstvením. Deti zas ostali s učiteľkami 1. stupňa a MŠ, prezreli si na interaktívnej tabuli inštrukcie k vypracovaniu jednoduchých pracovných listov a pustili sa do práce... Po úspešnom splnení všetkých úloh s radosťou recitovali básničky a spievali pesničky. Všetky zaškolené deti boli odvážne, bezprostredne úprimné a šikovné. Nezaškoleným deťom vypadli aj nejaké slzičky a bez individuálnej pomoci nevedeli samostatne riešiť jednoduché úlohy.
Nakoniec sa všetky deti presunuli do triedy k rodičom, kde už pre ne bolo nachystané malé občerstvenie. Pani riaditeľka každému odovzdala pamätný list o zápise a taštičku s drobnými darčekmi a pomôckami do školy. Potom sme sa už všetci rozišli so želaním, aby sme sa v septembri spolu v zdraví a radosti znovu stretli a úspešne začali pre deti prvý školský rok.

zábery zo zápisu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla