Nádherná „Rozlúčková“ deviatakov

on .

foto roz21. jún bol pre nás, pozvaných hostí, a pre našich deviatakov sviatočným dňom. O 14:30 h začínala Rozlúčková slávnosť, ktorá sa už tradične niekoľko desiatok rokov koná vždy v niektorý z posledných júnových dní v sále Kultúrneho domu v Marhani. Sme hrdí na to, že sa nám stále darí zachovať túto tradíciu.
Bola to totiž znovu nádherná akcia: všetci v spoločenskom oblečení, v zrekonštruovanej sále nenásilná, ale krásna výzdoba, DJ Magi pripravený zabávať, na stoloch sladké i slané pochúťky, v zákulisí nachystané chutné jedlo, ktoré nám pripravili naše kuchárky, so servírovaním zas pomohli usilovné mamky deviatakov...

Rozlúčková slávnosť zvyčajne začína slávnostným, hudobne podfarbeným nástupom deviatakov. Aj teraz to tak bolo. Pokračovala príhovorom deviatakov, príhovorom riaditeľky školy, „častuškami“ = vtipnými i obdivnými pesničkami o učiteľoch „ušitými na mieru“, nasledoval prípitok a učiteľský tanec, čiže dievčatá i chlapci = deviatačky i deviataci (poniektorí s trasúcimi kolenami :), ale všetci s kvietkom v ruke) pozývali svojich hostí: učiteľov i nepedagogických zamestnancov školy.
Po učiteľskom tanci mali v ten deň ešte naši deviataci prichystané ďalšie milé prekvapenie: vtipné videá 9. A a 9. B zložené z fotografií a krátkych videí zachytených v škole i na školských akciách počas piatich rokov prežitých v našej škole. Treba povedať, že najväčšou hviezdou v nich bol nepochybne Alex O. :)
...Nasledovalo chutné jedlo a voľná zábava, teda: tanec, fotenie, tanec, jedlo, tanec, tanec, oddych, tanec... A to všetko v rôznych kombináciách takmer do polnoci.
Cítili sme sa výborne, všetci sa perfektne zabávali... Tanečná škola, ktorú deviataci absolvovali v prvej polovici školského roka, nesmierne pomohla... Nebáli a nehanbili sa tancovať. Veď sa ani vôbec nemuseli, tancovali veľmi dobre.
A azda zopár pozitívnych postrehov na záver:
výzdoba jemná a veľmi milá, okorenená dobrými „neopozeranými“ nápadmi,
veľmi chutné koláčiky,
super častušky: nové, nápadité, vtipné,
vkusné oblečenie i úprava zovňajšku dievčat i chlapcov...
Milé dievčatá, milí chlapci, ďakujeme za pozvanie. Veľmi si to vážime.
Zo srdca Vám všetkým prajeme predovšetkým zdravie, šťastie, lásku a Božie požehnanie,
tiež veľa úspechov v ďalšom štúdiu, perfektnú prácu, v ktorej sa budete vyžívať, správny výber životného povolania, a najmä životného partnera...
a okrem toho: nech sa Vám darí na každom kroku stretávať len láskavých a dobrých ľudí...

Ing. Monika Vojteková a všetci zamestnanci ZŠ v Marhani

P. s.: Vo svojej Základnej škole ste vždy vítaní...

zábery z rozlúčkovej

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla