Vianočná akadémia 2022

on .

logoV podvečer posledného dňa pred vianočnými prázdninami, vo štvrtok 22. 12. 2022, sa v našej telocvični po dvojročnej prestávke spôsobenej pandémiou a dištančným vyučovaním uskutočnila o p ä ť Vianočná akadémia. Treba povedať, že po takom čase sa všetci veľmi tešili, že ju môžu znovu zažiť.
Žiaci našej školy si pod vedením pani učiteľky Mgr. Janky Polčovej, DiS. art., nacvičili a predviedli krátke scénky, tanec, piesne a vinše, ktoré nám priblížili čaro Vianoc. Vrcholom programu bola záverečná pieseň Vianoce krásne sú, ktorú zaspievali všetci žiaci spolu s vyučujúcimi. Technicky túto akadémiu na vysokej úrovni pripravil a zrealizoval pán zástupca Mgr. Ján Polča. Po programe večer ešte pokračoval vianočnou burzou s handmade výrobkami a pohostením pre žiakov, rodičov a hostí.
Veríme, že sa pri tejto príležitosti stretneme aj o rok. Už teraz sa tešíme.

Mgr. Ivana Bobáková

zábery z Vianočnej akadémie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla