Okresné kolo dejepisnej olympiády

on .

historMilovníci dejepisu si zmerali svoje vedomosti v stredu 8. 2. 2023 v priestoroch ZŠ a MŠ Pod papierňou v Bardejove, kde sa uskutočnilo okresné kolo dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovali 5 žiaci: Kristína Brejová (7. A) v kategórii E, Timotej Kmec (8. A) a Simona Vargová (8. B) v kategórii D, Filip Moravec (9. A) a Viktória Šestáková (9. B) v kategórii C. S testom sa najlepšie popasoval Filip Moravec, ktorý sa stal úspešným riešiteľom vo svojej kategórii a získal 8. miesto. Filipovi gratulujeme. Gratulujeme ale aj všetkým ostatným. Zaujímavé umiestnenia tiež obsadili ostatní žiaci, napríklad Timotej Kmec (7. miesto), Kristínka Brejová (8. miesto) a Simonka Vargová (10. miesto). Všetkým zúčastneným žiakom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy v okresnom kole. Všetkých žiakov vyučuje dejepis Mgr. Minčák a na súťaž ich pripravila Mgr. Bobáková. Obom vyučujúcim ďakujeme.

Mgr. Ivana Bobáková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla