Cyklovýlet s triednou

on .

logocycleHlavný výchovno-vzdelávací cieľ: Žiak je (= papá) grilované dobroty na terase u triednej :)
Vedľajší výchovno-vzdelávací cieľ: Žiak vie zdolať trasu k triednej (z Marhane, cez Harhaj, Porúbku, okolo Hankoviec, cez Kochanovce, okolo Dubia do Koprivnice a späť) na bicykli...

Aby žiakom 5. A nebolo ľúto, že sa nemohli zúčastniť aktívneho týždňa spolu so šiestakmi a siedmakmi, vymyslela im ich triedna krásnu akciu. O cieľoch sme vás už informovali, tak poďme na ďalšie zaujímavosti. V piatok 3. mája 2024 sa vybrali áčkari na čele s triednou učiteľkou Jankou Polčovou na bicykloch do Koprivnice: na grilovačku u triednej. Ale aby to nebolo také prvoplánové, nešli priamou päťkilometrovou trasou Marhaň – Koprivnica. Naopak. Vybrali si nádhernú okružnú jazdu, dlhú asi 15 km: z Marhane, cez Harhaj, Porúbku, okolo Hankoviec, cez Kochanovce, okolo Dubia až do Koprivnice. A to ich ešte potom čakala spiatočná cesta...

Objednali si aj „vozidlo záchrany“, ktoré im spolu so svojimi šoférskymi službami poskytla p. uč. Silvia Horná. Mala so sebou lekárničku i „záchranárov“ = spolužiakov Mareka a Adama. A veru zišlo sa i auto, i lekárnička. Našťastie, spadli len dvaja žiaci (do žihľavy :) ), chvalabohu, nebolo to nič vážne... Do cieľa = na terasu u triednej = nakoniec všetci šťastlivo dorazili, oddýchli si, zjedli grilované dobroty... a neskôr sa všetci šťastne vrátili domov. A treba povedať, že už teraz sa tešia na každú ďalšiu podobnú akciu. Ďakujeme sponzorom grilovaných dobrôt i pohonných hmôt: Mgr. Janke Polčovej a Mgr. Silvii Hornej.

Ing. Monika Vojteková

zábery z výletu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla