Školský AQUATHLON: naši chlapci boli 3. na okrese

on .

aquaV utorok 27. júna 2023 sa naša škola zúčastnila súťaže s názvom ŠKOLSKÝ AQUATHLON. Organizovala ju Spojená škola Juraja Henischa, materiálne a priestorovo ju zastrešovala ZŠ Wolkerova. Išlo o okresnú súťaž, ktorej sa zúčastnilo celkovo 8 škôl. Aquathlon je športová disciplína, v ktorej sa spája plávanie s behom. Pretekalo sa v piatich kategóriách, postupne od 1. stupňa až po deviatakov. My sme sa zúčastnili štafety – to znamená, že jeden žiak plával a ten druhý behal. Plavec mal zaplávať 50 m a bežec odbehnúť 600 m. S časom 4:16 min. sme sa umiestnili na krásnom 3. mieste.

Výsledok je o to cennejší, že sme tam boli jedinou dedinskou školou. Školu reprezentovali Igor Moravec a Adam Mašlej. Adam súťažil v plaveckej časti a Igor v tej bežeckej. Chlapcom blahoželáme k perfektnému umiestneniu a ďakujeme za reprezentáciu školy. Treba povedať, že táto akcia bola zorganizovaná na veľmi dobrej úrovni, nechýbali: ozvučenie, hudba, kameramani, fotografi, hlavný rozhodca a pomocní rozhodcovia, organizační pracovníci na trati, dvaja plavčíci, a mediálni partneri: Bardejovská televízia, Ahoj Bardejov a Bardejovské novosti. Veríme, že sa súťaže na takejto úrovni budú organizovať aj v budúcich školských rokoch. Radi sa zúčastníme.

PaedDr. Gabriel Billý

aqua3

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla