Ochutnávka ovocia

on .

btn ovocieNaša školská jedáleň spoluracuje s firmou HOOK, s. r. o., ktorá prostredníctvom projektu „Školské ovocie“ dodáva našim žiakom k obedu chutné ovocie. Minulý týždeň nás táto firma prekvapila milým darčekom – ochutnávkou ovocia. Na chodbách našej školy si žiaci počas veľkej prestávky mohli zamaškrtiť na chutných čučoriedkach a marhuliach. Okrem ovocia im firma HOOK, s. r. o., darovala aj praktické školské pomôcky: slovníky, malú násobilku, rozvrh hodín a pre starších žiakov aj pomôcku na anglický jazyk. Ďakujeme, že sa aj týmto spôsobom podporuje konzumácia ovocia u detí, ktoré má pozitívny vplyv na ich zdravie a imunitný systém.

Mgr. Emília Michalovová

 zábery z ochutnávky

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla