Geografická olympiáda

on .

geoŽiaci 5. až 9. ročníka z bardejovského okresu si preverili svoje vedomosti z geografie v piatok 31. marca 2023. Na okresnom kole súťaže Geografická olympiáda, ktoré už tradične hostila ZŠ Komenského, našu školu reprezentovali ôsmi žiaci:
- Matej Daňko (5. A), Jakub Baňas (5. A) a Tomáš Hajdony (5. A) v kategórii G;
- Isabella Jaržabeková (6. A), Nikola Jakabová (6. B) a Kristína Brejová (7. A) v kategórii F;
- Simona Vargová (8. B) a Filip Moravec (9. A) v kategórii E.

V širokej konkurencii sa najviac darilo Nikole Jakabovej (6. B), ktorá sa ako úspešná riešiteľka umiestnila na fantastickom 5. mieste v kategórii F. Ďalším úspešným riešiteľom bol Filip Moravec (9. A) a obsadil skvelé 6. miesto v kategórii E a Kristína Brejová ako úspešná riešiteľka skončila na 9. mieste v kategórii F.
Ďakujeme všetkým žiakom za reprezentáciu školy a pánu učiteľovi Mgr. Minčákovi za už tradične zodpovednú prípravu žiakov. Tešíme sa z ich úspechov a gratulujeme!

Mgr. Ivana Bobáková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla