Deň jablka na našej škole

on .

jf4t gvux 210929V piatok 21. októbra sme si v škole pripomenuli Medzinárodný deň jablka. Mnohí žiaci a učitelia prišli do školy oblečení vo farbách jablka. Z jabĺk, ktoré do školy doniesli žiaci a zamestnanci školy, sme si spravili výstavu. Okrem obdivovania rôznych odrôd tejto dobroty sa žiaci mohli dozvedieť o jablku nejaké zaujímavosti. Napríklad, že existuje až 7000 odrôd jabĺk alebo že jablká vo vode plávajú, pretože sú z 25 % tvorené vzduchom. 

Žiaci 1.stupňa si svoje jabĺčka vytvorili aj na hodinách výtvarnej výchovy. Tento najznámejší a najrozšírenejší druh ovocia si zaslúži našu pozornosť nielen v tento deň, ale vďaka zdroju vitamínov by sme ho mali konzumovať každý deň.

Mgr. Emília Michalovová

jablko10

jablko11

jablko12

jablko13

jablko14

jablko15

 jab1

jab2

 

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla