Volejbal pedagogických a nepedagogických zamestnancov

on .

vollBolo to 2. 12. 2016, bolo to v piatok...
Tím našich pedagogických a nepedagogických zamestnancov sa vybral na volejbalový turnaj do Raslavíc.
Naším pôvodným cieľom bolo získať na turnaji aspoň jeden set, aby sme neostali v totálnej hanbe...
Hneď v prvom zápase sa nám spomínaný set podarilo získať, a to dokonca s domácim tímom z Raslavíc. Hrali sme 1 : 1. Do ďalšieho zápasu sme už šli s väčšou dušičkou – trochu odvážnejšie, čo sa odrazilo aj na kvalite našej hry.

Napriek tomu sme však znovu „iba“ remízovali so Zborovom 1: 1 (Zborov bol pred začiatkom turnaja považovaný za jedného z favoritov na celkové víťazstvo). Do tretieho zápasu sme sa pustili už s poriadnou gurážou: naše sebavedomie dosiahlo vrchol a tím z Malcova sme jednoznačne porazili 2 : 0. Ako to však býva nielen v športe, ale aj v živote, pýcha predchádza pád. Vo štvrtom zápase nás Základná škola (na Komenského ulici) z Bardejova totálne schladila a vrátila na zem. Prehrali sme 2 : 0. Môžeme sa ale pochváliť, že zápas bol vyrovnaný a túto Základnú školu sme poriadne potrápili.
Celkovo sme nakoniec skončili na treťom mieste za Zborovom a víťazom z Bardejova.
Náš dojem z turnaja po športovej stránke, ale aj po stránke medziľudských vzťahov bol veľmi príjemný. Všetci aktéri sa zhodli na tom, že by bolo treba v tejto tradícii pokračovať. Všetci veríme, že sa to podarí... :)

PaedDr. Gabriel Billý

Spoločná pózovačka

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 19. marec, 2019 - Kuracia, cestovina, bravčové na horčici, zemiaky varené, šalát hlávkový, školský jogurt, citronáda
streda - 20. marec, 2019 - Z fazuľkových strukov, kuracie stehná kalibrované, ryža dusená, hranolky pečené v rúre, miešaný kompót s nálevom, bylinkový čaj
štvrtok - 21. marec, 2019 - Brokolicová krémová, švédsky rezeň, zemiaky opekané, čaj ovocný
piatok - 22. marec, 2019 - Cícerová so zeleninou a zemiakmi, buchty pečené plnené lekvárom, ovocie, ovocný čaj

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla