Veľká noc na našej škole

on .

vnVeľká noc je najstarším a najvýznamnejším kresťanským sviatkom, počas ktorého si veriaci pripomínajú umučenie, smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Tento sviatok zároveň predstavuje znovuzrodenie života v prírode, s ktorým sú spojené rôzne zvyky a tradície. Typickými symbolmi Veľkej noci sú: kríž, sviečka, vajíčko, baránok, zajačik, korbáč a pod. Žiaci našej školy už tradične v tomto čase zdobia svoje triedy či chodby týmito symbolmi, aby tak navodili príjemnú atmosféru nadchádzajúcich veľkonočných sviatkov. Ich snahu, fantáziu či kreativitu hodnotila nestranná komisia v zložení: Mgr. Emília Michalovová, Ing. Monika Vojteková a Mgr. Petra Tkáčová. Po zvážení všetkých stanovených kritérií komisia stanovila nasledovné poradie tried:

1. miesto – 7. A a 6. B, 2. miesto – 7. B a 3. miesto – 8. A

Súťažili všetky triedy na druhom stupni ZŠ a tí najlepší boli ocenení diplomami a vecnými cenami.

Mgr. Pavol Minčák

1

2

3

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

utorok - 19. marec, 2019 - Kuracia, cestovina, bravčové na horčici, zemiaky varené, šalát hlávkový, školský jogurt, citronáda
streda - 20. marec, 2019 - Z fazuľkových strukov, kuracie stehná kalibrované, ryža dusená, hranolky pečené v rúre, miešaný kompót s nálevom, bylinkový čaj
štvrtok - 21. marec, 2019 - Brokolicová krémová, švédsky rezeň, zemiaky opekané, čaj ovocný
piatok - 22. marec, 2019 - Cícerová so zeleninou a zemiakmi, buchty pečené plnené lekvárom, ovocie, ovocný čaj

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla