Súťaže v školskom roku  2012/2013

Mladý záchranár - okresné kolo - 28. septembra 2012 - 3. miesto
Adela Adamčíková
Petronela Podubinská
Dominik Havrila
Kristián Smetanka
pod vedením pána učiteľa Mgr. Imricha Stacha

Farby a krásy jesene - okresné kolo - 3. októbra 2012 - 1. miesto v kategórii 5. – 6. ročník
Petra Magáčová
pod vedením pani učiteľky Mgr. Janky Uličnej

Farby a krásy jesene - okresné kolo - 3. októbra 2012 - 1. miesto v kategórii 7. – 8. ročník 
Timea Fereková
pod vedením pani učiteľky Mgr. Janky Uličnej

Jesenná nádhera - okresné kolo - 17. októbra 2012 - 2. miesto v kategórii 9. ročník
Petronela Podubinská
pod vedením pani učiteľky Mgr. Lívie Budinskej

Cezpoľný beh - okresné kolo - 3. októbra 2012 - 3. miesto
Daniel Dzurišin
pod vedením pána učiteľa PaedDr. Gabriela Billého

Cezpoľný beh - okresné kolo - 3. októbra 2012 - 3. miesto v kategórii družstiev
Daniel Dzurišin
Kristián Kertys (9. B)
Kristián Smetanka
pod vedením pána učiteľa PaedDr. Gabriela Billého

Chemická olympiáda - okresné kolo - 15. marca 2012 - 6. miesto
Michaela Magáčová
pod vedením páni učiteľky Ing. Moniky Vojtekovej

Biblická olympiáda - okresné kolo - 21. marca 2013 - 3. miesto
Lenka Štapinská
Laura Krupová
Matej Fečo
pod vedením duchovného otca Mgr. Jozefa Spišáka

Biblická olympiáda - seniorálne kolo - 11. apríla 2013 - 3. miesto 
Soňa Šoltésová
pod vedením zborového pána farára Mgr. Martina Chalupku

Jesenná nádhera - okresné kolo - 17. októbra 2012 - 1. miesto
Radka Dzurišinová
pod vedením pani učiteľky Mgr. Lívie Budinskej

Pytagoriáda z matematiky - okresné kolo - 20. marca 2013 - 2. miesto
Matej Vojtek
pod vedením pána učiteľa Mgr. Imricha Šoltýsa

Stolný tenis - okresné kolo - 28. januára 2013 - 1. miesto v kategórii družstiev žiakov ZŠ
Tomáš Havír
Ján Havír
Jakub Šesták
Matej Vojtek
pod vedením pána učiteľa Mgr. Imricha Stacha

Volejbal - okresné kolo - 26. februára 2013 - 1. miesto v kategórii žiakov ZŠ
Kristián Smetanka Jozef Buranovský
Adrián Dančišák Jakub Gnap
Róbert Furmanek Kristián Sirota
Marián Kertys Jakub Jurčišin
Dominik Havrila
pod vedením pána učiteľa PaedDr. Gabriela Billého

Vybíjaná - okresné kolo - 15. marca 2013 - 2. miesto v kategórii mladších žiačok ZŠ
Soňa Šoltesová Natália Helmanovská
Timea Fereková Radka Dzurišinová
Soňa Šestáková Kristína Podubinská
Beáta Partilová Tamara Jurčišinová
Iveta Paľová Štefánia Partilová
Natália Maťašová Terézia Šoltýsová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Minčáka

Malý futbal - okresné kolo - 24. apríla 2013 - 3. miesto v kategórii starších žiakov ZŠ
Jozef Buranovský Jakub Gnap
Róbert Furmanek Arnold Laci
Kristián Sirota Kristián Smetanka
Šimon Šesták Lukáš Zbilý
pod vedením pána učiteľa PaedDr. Gabriela Billého

Geografická olympiáda - okresné kolo - 7. februára 2013 - 7. miesto v kategórii žiakov 5. ročníka
Jakub Bednár
pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - okresné kolo - 7. februára 2013 - 3. miesto v kategórii žiakov 6. ročníka
Janka Vargová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - okresné kolo - 7. februára 2013 - 2. miesto v kategórii žiakov 7. ročníka
Soňa Šoltésová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - okresné kolo - 7. februára 2013 - 5. miesto v kategórii žiakov 9. ročníka
Michaela Magačová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Pavla Minčáka

Futbal - obvodné kolo, usporiadateľ: SSOŠ Giraltovce - 14. marca 2013 - 2. miesto v kategórii žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ
Jozef Buranovský Róbert Furmanek
Jakub Gnap Tomáš Havír
Kristián Sirota Marián Kertys
Kristián Smetanka Šimon Šesták
Lukáš Zbilý
pod vedením pána učiteľa PaedDr. Gabriela Billého

Dejepisná olympiáda - okresné kolo - 5. februára 2013 - 1. miesto v kategórii žiakov 6. ročníka
Janka Vargová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Dejepisná olympiáda - okresné kolo - 5. februára 2013 - 5. miesto v kategórii žiakov 7. ročníka
Timea Fereková
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 1. okresné kolo - 7. marca 2013 - 2. miesto v kategórii dievčat
Ľubomíra Šoltésová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 1. okresné kolo - 7. marca 2013 - 6. miesto v kategórii chlapcov
Ján Gdovin
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 1. okresné kolo - 7. marca 2013 - 3. miesto v kategórii družstiev
Ľubomíra Šoltésová
Ján Gdovin
Matej Vojtek
Ján Helmanovský
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 2. okresné kolo - 4. apríla 2013 - 5. miesto v kategórii dievčat
Ľubomíra Šoltésová
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 2. okresné kolo - 5. apríla 2013 - 5. miesto v kategórii chlapcov
Ján Gdovin
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká liga - 2. okresné kolo - 5. apríla 2013 - 4. miesto v kategórii družstiev
Ľubomíra Šoltésová
Ján Gdovin
Matej Vojtek
Ján Helmanovský
pod vedením pána učiteľa Mgr. Jonatana Balaža

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo - 17. januára 2013 - 5. miesto
Soňa Šoltésová
pod vedením pani učiteľky Mgr. Adriány Katuščákovej

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo - 7. marca 2013

Poézia 
kategória: 5. – 6. ročník

1. miesto: neudelené
2. miesto: Janka Vargová, Petra Magačová
3. miesto: Natália Hviščová, Jakub Bednár

kategória: 7. – 9. ročník
1. miesto: neudelené
2. miesto: Timea Fereková, Soňa Šoltésová
3. miesto: Lukáš Jurko

Hviezdoslavov Kubín - školské kolo - 7. marca 2013

Próza
kategória: 7. – 9. ročník

1. miesto: neudelené
2. miesto: Timea Paľová
3. miesto: Kristína Špirlová

Rýchle čítanie - školské kolo - 23. apríla 2013

kategória: 5. – 6. ročník 

1. miesto: Janka Vargová
2. miesto: Ivanka Pavuková
3. miesto: Jakub Bednár
4. miesto: Terézia Šoltýsová

kategória: 7. – 8. ročník
1. miesto: Daniel Živčák
2. miesto: Denisa Mašlejová
3. miesto: Ján Helmanovský
4. miesto: Veronika Fignárová

Slávik 2013 - školské kolo - 15. apríla 2013

kategória: 1. – 4. ročník

1. miesto: Deniska Bednárová

kategória: 5. – 7. ročník

1. miesto: Ivetka Kočišová
2. miesto: Marianna Daňková
3. miesto: Natália Hviščová, Janka Vargová
4. miesto: Bibka Jarkovská

Cena poroty: Martin Jančuš

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Školská jedáleň

štvrtok - 21. september, 2017 - Goralská, bravčové karé po cigánsky, zemiaková kaša, šalát hlávkový, voda so sirupom
piatok - 22. september, 2017 - Rajčiaková so strúhanou mrkvou a lievankou, buchty pečené s lekvárom, školské mlieko krabička

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla