Hokejový fan club z Marhane opäť v Košiciach

on .

hockeyZačal sa nový ročník hokejovej Tipsport ligy a my sme boli zvedaví, v akej forme hrajú košickí hokejisti. Zorganizovali sme teda zájazd do Košíc, aby sme si pozreli zápas HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš. Zúčastnilo sa ho 50 skalných fanúšikov, ktorí videli ozajstné hokejové divadlo. Videli sme 11 pekných gólov z toho 9 z tesnej blízkosti, pretože sme sedeli v sektore za bránkou. Košičania začali veľmi vlažne a prvú tretinu prehrali 2 : 3.

Po prestávke však zvýšili nasadenie, zlepšili koncovku a zápas vyhrali 7 : 4. Bol to pekný športový zážitok a všetci sa už tešíme na ďalší zápas v novom kalendárnom roku.