Súťaže v školskom roku  2013/2014

Coca-Cola školský pohár - 28. 10. 2013 - 3. miesto v skupine
Marián Kertys, 9. A
Kristián Sirota, 9. A
Róbert Furmanek, 9. B
Jakub Gnap, 9. B
Ján Halek, 9. A
Tomáš Havír, 9. A
Daniel Gamec, 9. B
Damián Voľanský, 9. B
Lukáš Jurko, 9. B
Kristián Mucha, 9. A
Ján Kucharik, 8. A
Kristián Kertys, 8. B
Peter Kavúr, 8. A
Marek Šoltýs, 8. B
Ján Havír, 8. B
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého
rozhodoval: Mgr. Imrich Šoltýs

Malý futbal - okresné kolo - 21. 11. 2013 - 3. miesto
Marián Kertys, 9. A
Kristián Sirota, 9. A
Róbert Furmanek, 9. B
Jakub Gnap, 9. B
Ján Halek, 9. A
Tomáš Havír, 9. A
Daniel Gamec, 9. B
Damián Voľanský, 9. B
Lukáš Jurko, 9. B
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého

Strelecká súťaž - okresné kolo - 14. 11. 2013 - 1. miesto v kategórii starších žiačok
Radka Dzurišinová, 8. A
Kristína Podubinská, 8. A
Ľubomíra Šoltésová, 9. A
pod vedením Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká súťaž - okresné kolo - 14. 11. 2013 - 3. miesto v kategórii starších žiakov
Ján Gdovin, 8. B
Ján Helmanovský, 9. A
Matej Vojtek, 9. A
pod vedením Mgr. Jonatana Balaža

Strelecká súťaž - okresné kolo - 14. 11. 2013 - 2. miesto v kategórii jednotlivcov - dievčat
Ľubomíra Šoltésová, 9. A
pod vedením Mgr. Jonatana Balaža

Mladý záchranár - okresné kolo - 4. 10. 2013 - 4. miesto v kategórii družstiev
Ľubomíra Šoltésová, 9. A
Kristína Podubinská, 8. A
Ján Helmanovský, 9. A
Šimon Brehuv, 9. A
pod vedením Mgr. Imricha Stacha

Volejbal okresné kolo: staršie žiačky - 24. 3. 2014 - 3. miesto
Kristína Špirlová, 9. B
Jaroslava Eliášová, 9. B
Štefánia Horvátová, 9. B
Dana Palková, 9. B
Lea Gallová, 9. B
Timea Fereková, 8. B
Soňa Šoltésová, 8. A
Natália Helmanovská, 8. A
pod vedením Mgr. Pavla Minčáka

Volejbal - okresné kolo: starší žiaci - 1. 4. 2014 - 2. miesto
Marián Kertys, 9. A
Kristián Sirota, 9. A
Róbert Furmanek, 9. B
Jakub Gnap, 9. B
Damián Voľanský, 9. B
Šimon Brehuv, 9. A
Jakub Adamčin, 9. B
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého

Geografická olympiáda - okresné kolo - 6. 2. 2014 - 2. miesto v kategórii: 8. ročník
Soňa Šoltésová, 8. A
pod vedením Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - krajské kolo - 2. 4. 2014 - 5. miesto v kategórii: 8. ročník
Soňa Šoltésová, 8. A
pod vedením Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - okresné kolo - 6. 2. 2014 - 4. miesto v kategórii: 7. ročník
Jana Vargová, 7. A
pod vedením Mgr. Pavla Minčáka

Geografická olympiáda - okresné kolo - 6. 2. 2014 - 4. miesto v kategórii: 6. ročník
Jakub Bednár, 6. A
pod vedením Mgr. Pavla Minčáka

Biologická olympiáda - okresné kolo - 15. 4. 2014 - 4. miesto v kategórii: ZOOLÓGIA
Natália Maťašová, 8. B
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého

Biologická olympiáda - okresné kolo - 15. 4. 2014 - 6. miesto v kategórii: ZOOLÓGIA
Katarína Hajgajdová, 8. B
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého

Strelecká liga - okresné kolo 2013/2014 - záverečné kolo 27. 5. 2014 - 3. miesto v kategórii dievčat
Radka Dzurišinová, 8. A
Timea Fereková, 8. B
Ľubomíra Šoltésová, 9. A
pod vedením Mgr. Jonatana Balaža a Mgr. Imricha Stacha

Strelecká liga - okresné kolo - 2013/2014 - záverečné kolo 27. 5. 2014 - 3. miesto v kategórii chlapcov
Ján Gdovin, 8. B
Ján Helmanovský, 9. A
Matej Vojtek, 9. A
pod vedením Mgr. Jonatana Balaža a Mgr. Imricha Stacha

Čarovné jablko - okresné kolo - vyhodnotenie 6. 6. 2014 - 1. miesto v 2. kategórii
Šimon Mašlej, 2. A
pod vedením Mgr. Janky Uličnej

Botanikiáda - krajské kolo - 28. 5. 2014 - Botanická záhrada v Košiciach
účasť
Denisa Remetová, 5. B
Michal Vojtek, 5. A
pod vedením PaedDr. Gabriela Billého

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Školská jedáleň

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla