Nečakali sme to alebo Ako raz zasa motyka vystrelila...

on .

fll10. januára 2017 o šiestej hodine ráno vyrazila z Marhane malá výprava v tomto zložení: 6 nevyspatých chlapcov, dvaja dospelí, tri veľké kartónové krabice.  Cieľom ich cesty boli Košice, presnejšie košický Kulturpark.
Prečo taký záujem o kultúru o šiestej ráno? V košickom Kulturparku sa práve 10. januára konalo regionálne kolo súťaže First Lego League – súťaže v stavbe a programovaní robotov z Lega. A práve tam chceli chlapci ukázať, s čím sa trápili počas posledných 3 mesiacov.
Cesta rýchlo ubehla a výpravu privítali nádherné priestory Kulturparku. Po úvodných ceremóniách a prvotnej dávke stresu začali jednotlivé disciplíny. Celá súťaž pozostávala zo 4 kategórií: RobotDesign, Tímová práca, Výskumný projekt, RobotGame. Náš tím sa ako prvý predstavil v súťaži RobotDesign, kde sa hodnotila vizuálna stránka robotov a náročnosť programu ovládajúceho robota. Prežili to... Aj robot.   

Vianočná akadémia 2017

on .

akademia2017

Vianočný koncert ZUŠ

on .

plagat2017 zmens

Oznámenie o udelení riaditeľského voľna

on .

Oznamujeme Vám, že v piatok 22. decembra 2017 bude žiakom Základnej školy v Marhani udelené riaditeľské voľno z organizačných dôvodov: v súlade s § 150 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní.

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

Informácie o stredných školách z prvej ruky v piatok 8. 12. 2017

on .

 

meetingMilí deviataci, milí ôsmaci, a predovšetkým Vy, milí rodičia,

teraz v piatok 8. decembra 2017 o 15:30 h sa u nás v škole uskutoční „rodičovské združenie“, na ktoré sme pozvali všetky stredné školy z Bardejova, z Giraltoviec, tiež tie školy z Prešova a z Košíc, ktoré sú u našich žiakov populárne, aby Vám prišli dať najaktuálnejšie informácie o svojich školách, o otváraných odboroch, o spôsobe prijímacieho konania, prijímacích skúškach, talentových skúškach, o možnostiach bývania na internáte, stravovania, o poplatkoch, o uplatnení po skončení SŠ a o všetkom, čo ponúka ich škola (napríklad zváračský kurz, autoškola, barmanský kurz, prax v zahraničí, výmenné pobyty...)

Zapojili sme sa do zbierky Hodina deťom

on .

hodinaV piatok 10. novembra 2017 zaplavili celé Slovensko žlté pokladničky s maskotom Hugom. Konala sa zbierka Hodina deťom. Je to akcia na podporu jedinečných projektov pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku, ktorá funguje nepretržite už 18 rokov. Sme veľmi radi, že aj naša škola mohla pomôcť.

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Školská jedáleň

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť ZSINDOOR.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla